Jdi na obsah Jdi na menu
 


Žáci napravili poslední neúspěch

1. 12. 2013

S chutí napravit špatný výsledek hráči poctivě trénovali. V pátek pak odjeli na KCM (krajské centrum mládeže)do Nymburka Michal Roháček, Kryštof Mandlík, Lukáš Pek a Radek Baláž. Všichni se vrátili v pořádku a hned v neděli vyrazila do Odolené Vody tato sestava:

David Dvořák, Lukáš Pelikán, uzdravený Tomáš Brejník, Tomáš Homer, Radek Baláž, Michal Roháček a Kryštof Mandlík.  Treneři Krtil a Duka dali hráčům jasné pokyny a šlo se hrát.

V prvním a druhém utkání nebylo o vítězi pochyb, tvrdé podání i náš útok byl nad síly družstev z Odolené Vody a Kostomlat.  Ve třetím utkání nás čekalo družstvo Benátek, se kterým jsme prohráli 1:2. Před utkáním jsme prohodili některé hráče na jiné posty a tato taktika se  trenerům  vyplatila. Než se soupeř rozkoukal, měnily se strany. I v druhém setu jsme od začátku stále vedli až o 6 bodů. Po krátkém zaváhání na konci setu se nám soupeř přiblížil na 2 body, ale to bylo z jeho strany vše. Konec setu byl opět v naší režii. Zatím nejlepší výkon v letošním roce !!

Kladno: Odolena Voda 2:0(13,9)

Kladno: Kostomlaty      2:0(9,12)

Kladno:Benátky            2:0(12,18)

Pochvalu zaslouží celý tým za kolektivní a obětavý výkon, nejvíce se o naše vítězství zasloužil Michal a Kryštof.

                                                                                                      vložil   Duka Josef