Jdi na obsah Jdi na menu

Starší žáci pro letošní rok dohráli svojí soutěž

3. 12. 2014

Na poslední utkání se starší žáci vydali do Odolené Vody s touhu odčinit špatný výkon z minulého víkendu. Povedlo se jim to pouze částečně.

V prvním utkání poprvé domácí tým vzal našemu set. I zkrácený set byl dlouho vyrovnaný a rozhodly až  chyby domácích hráčů. V druhém utkání jsme sice proti Příbrami zahráli lépe, ale nezvládli jsme koncovky. Hlavně druhý set trenéry hodně mrzel. Vedli jsme 24:20, ale prohráli 24:26. Ve třetím utkání jsme dali proti nejslabšímu družstvu soutěže Kostomlatům příležitost lavičce. Po slabším prvním setu se klukům druhý set povedl a tým konečně plně bodoval.

Kladno : Odolena Voda  2:1(19,-15,12)

Kladno : Příbram  0:2(-22,-24)

Kladno : Kostomlaty 2:0(17,10)

Chyběl nemocný Tomáš Brejník, nachlazený byl i Pekič, ale zápasy obětavě dohrál. Z kluků nikdo výkonem nepřesvědčil,  zklamáním byl výkon jindy výborného Kryštofa Mandlíka.