Jdi na obsah Jdi na menu
 


Soustředění žáků v Zákolanech 2013

4. 9. 2013

Poslední týden v srpnu se 15 hráčů a 2 trenéři zúčastnili soustředění v Zákolanech. Stravování i ubytování jsme měli zajištěno v ZŠ pod Budčí, sportoviště nám propůjčili místní Sokolové. Okolní kopce nám posloužily k běhání, 3 antukové kurty k dalšímu nabírání fyzičky(švihadla) i vlastní volejbalové přípravě. V průběhu soustředění jsme sehráli turnaj za účasti 2 družstev ze Zákolan a 2 družstev složených z našich borců. Naše A družstvo celý turnaj vyhrálo, B tým skončil na 3. místě. V sobotu před odjezdem domů si kluci zahráli proti rodičům, kteří se projevili jako velmi zdatný soupeř.

Stínem soustředění bylo hned první den zranění hráč Tomáše Brejníka, který bude zřejmě chybět do konce roku(růstová zlomenina) a poslední den zranění jednoho z rodičů- Radka Dvořáka. Oběma zraněným přejeme všichni brzké uzdravení.

Poděkovat bychom chtěli starostce Zákolan Luciic Wittlichové, ředitelce ZŠ Haně Hlinkové a kuchařce paní Pekárkové. Všechny se o nás pěkně staraly.

Další poděkování je za občerstvení pro hráče i trenéry od paní Pekové a Nekvindové.

Klukům  patří  poděkování nejen za sportovní výkony během soustředění a  snahu neustále se zlepšovat , ale i za slušné vystupování v obci a ve škole.

Foto ze soustředění najdete v ve fotoalbu     

                                                                                  trenéři Lydie Čížková a Josef Duka