Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sezona 2014-2015 začala soustředěním u Křivoklátu

31. 8. 2014

 

Celkem 25 hráčů od 12 do 19 let a tři trenéři se´účastnilo soustředění v učilišti Písky u Křivoklátu. Po celý týden hráči nabírali fyzičku běháním po okolních lesích a ti starší navíc v posilovně. Využili jsme nejen venkovní hřiště, kde jsme se zdokonalovali v nohejbalu, ale hlavně jsme používali pěknou halu učiliště. V té jsme od základů hráčům po téměř dvouměsíční přestávce připomínali jednotlivé herní činnosti. A proto jsme si pozvali odborníky na servis(Dan Hykš), nahrávku(Vašek Červený) a bloky(Borek Fokt). Tito současní a bývalí extraligoví volejbalisté trpělivě seznamovali naše hráče s herními činnostmi a opravovali jejich chyby. To vše jsme nahrávali kamerou a potom to hráčům v klubovně přehrávali. Také jsme pro hráče připravili testy zdatnosti a někteří hráči předvedli pozoruhodné výkony.

Ve večerních hodinách jsme mezi jednotlivými družstvy hráli zápasy a kluci si nedali nic zadarmo. Současně jsme odehráli turnaj mezi družstvy, které byly složeny z hráčů různého věku. A tak se potkali nejmladší hráči s těmi zkušenými, a hru si užili všichni.

Soustředění mělo pomoci nabrat fyzičku, zdokonalit se v herních činnostech a hlavně pomoci stmelit kolektiv před nadcházející sezonou. A to se podle trenérů i hráčů povedlo.

Závěrem bychom chtěli jménem hráčů a trenérů poděkovat všem zaměstnancům učiliště, kteří nám vyšli vstříc a soustředění nám v areálu umožnili, díky patří i našim hostům-volejbalistům, kteří si našli volný čas a o své umění se podělili s našimi hráči. A naposledy děkujeme pí. Nekvindové za zapůjčení kamery a vybavení zdravotními potřebami.

 

                                                                              trenéři  Marek, Duka a Krtil

Foto viz fotoalbum

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář