Jdi na obsah Jdi na menu
 


Podařený víkend starších žáků

14. 1. 2014

V neděli na ZŠ Norská byl sehrán další mistrovský turnaj kategorie starší žáci. 

Soupeřem domácích byl pro nás neznámý Kolín(první zápas s tímto soupeřem). Pokud chceme pomýšlet na celkové 3. místo musíme Kolín porazit. A to se daří díky dobrému podání, několika dobrým blokům ve středu sítě a naopak naším dobrým útokem přes střed.Vítězství 2:0(19,19) je zasloužené.

Dalším soupeřem bylo A mužstvo Příbrami. Soupeř, jenž v současnosti vede tabulku Českého poháru(neoficiální mistrovství republiky). Nás strašila hlavně poslední prohra, kdy jsme uhráli pouze 7 bodů. V neděli hráli kluci úplně jinak a i když prohráli 0:2(-17,-12) zaslouží pochvalu.

Poslední zápas proti Benátkám byl i zápas o třetí místo v tabulce. Kluci byli správně nažhaveni a Benátky smetli 2:0(8,13) opět díky účinnému podání a lepší hře na síti.

Sestava: na nahrávce při absenci Davida Dvořáka Kryštof Mandlík a Radek Baláž- oba zahráli velmi dobře. Na bloku byli Michal Roháček a Matyáš Frýdl. Ublokovali kromě Příbrami střední smečaře z Kolína i Benátek a také dobře útočili. Na smeči bojovali Lukáš Pek a Tomáš Brejník, střídali Pavel Kunc, Lukáš Pelikán a poprvé také Michal Nekvinda. Všichni svým dobrým výkonem přispěli k vydařenému víkendu.

                                                                                        trenéři Duka Josef a Luboš Krtil (spokojeni)