Jdi na obsah Jdi na menu
 


Junioři v lize prohráli

23. 3. 2015

Předmět: Junioři v Turnově

Zdravím všechny,

dnes 21. 3. 2015 jsme se vydali na juniorskou ligu do Turnova. Hned ráno nás ale čekalo zklamání. Tomáš Sklenička se někde zapomněl, nepřišel na místo srazu a nepodařilo se ho kontaktovat. Jeli jsme tedy bez něj, v sedmi...

Jeho neúčast naši hru docela podkopala, chyběla nám totiž už nahrávačská jednička Tomáš Ibl a smečař Michal Roháček.

Do zápasu jsme nevstoupili vůbec dobře, soupeř těžil z našich chyb, které jsme dělali snad všude. Málo kdy jsme se dostali k útoku a když, tak na nás čekal turnovský trojblok. Soupeř se v každém setu dostal k rychlému náskoku, který když jsme stáhli, přestali jsme hrát a nějaké další šance na obrat byly tatam. První zápas jsme prohráli 3:0 a ten druhý se bohužel odehrával ve stejném duchu. Kvůli nízkému počtu hráčů se nedalo v sestavě moc kombinovat, a tak jsme nedokázali soupeře ničím překvapit.

Nikdo z nás asi nemůže být na svůj výkon stoprocentně hrdý. Snad se tedy příští týden povede v předposledním ligovém zápase této sezóny lépe a svým, ačkoli velmi silným soupeřům, dokážeme hru pořádně znepříjemnit.

Sestava: Jakub Jánský, Lukáš Salač, Vadim Kučera, Matyáš Frýdl, David Dvořák, Honza Charvát,

Lukáš Dvořák (autor zprávy)

Výsledky: 1. zápas 17:25, 13:25, 20:25

                    2. zápas  20:25, 13:25, 14:25

Dodatek trenéra.

K dnešnímu zápasu se vyjadřuji velmi zdrženlivě, (konečně, dnes nás doprovázel Luboš, tak může podat zprávu za sebe).

Já se na vše koukám trochu z nadhledu a na dnešní zápas ještě trochu jinak, protože dnes podst.nehrála polovina hráčů základní šestky. (Ibl - hlášený kurz rozhodčích, nečekaně Michal pro zranění kolena a hlavně doposud tolik spolehlivý Tomáš Sklenička. Dnes nepříšel na sraz a doposud o sobě nedal vědět. O to víc to mrzí !

Na zápas jsme odjeli s torzem týmu a museli jsme hrát s většinou náhradníků, hráčů dorosteneckého týmu. Jak se ukázalo, dnešní soupeř i přes věškerou snahu nás doslova převálcoval. Nebylo to ani tak jejich super hrou, ale hlavně naší totální neschopností přihrát , vybrat míč v poli, někdy i zadarmo přehraný !!! Potom už to byla chyba na chybu, včetně velké marnosti našeho nahrávače. Kluci si to lidově vytrpěli a bylo to hodně flustrující pro hráče i nás trenéry.

Jak kdyby jsme nic netrénovali. Bohužel se ukazuje, jak moc nám chyběli opory týmu.

Konečně letošní, (musím napsat) úspěšná ligová sezona, je sice dílem celeho týmu, ale hlavně základní šestky. Dnes se ukázalo, jak by asi sezona dopadla, kdyb za nás nehrál Sklenička, Charvát, Roháček, Jánský !!!

Zítra hrají kadeti o první místo s Nymburkem, pak nás čekájí dva nejlepší celky ligy (Ústí a Vary) , plus dohrávka kadetů s týmem Benátek. Jaká tedy bude letošní sezona se rozhodne v závěru, s uvedenými soupeři.

Dá se tedy i napsat, že od toho se bude odvíjet příprava na další sezonu.

Myslím, že to nebude nic lehkýho, konečně jako každý rok.

Hodně bude záležet, koho udržíme v týmu a na koho se budeme moc spolehnout.

S pozdravem

Jirka Marek