Jdi na obsah Jdi na menu
 


Junioři a kadeti úspěšní na 100%

23. 10. 2013

Minulý víkend byla na programu v lize dorostu utkání juniorů s družstvem z Rychnova nad Kněžnou. Soupeř sice nepřijel kompletní, ale i tak potěšil výkon našich hráčů a vítězství 3:0 a 3:1. Škoda, že se naši hráči nedovedou ze hry radovat tak, jak to vidíme z utkání na nejvyšší úrovni. Snad se to časem změní.

O vítězství juniorů se postarali Sovák na náhře, Kánský na místě universála, blokaři Jánský, Salač, Pomajzl a Dvořák L., na smeči Homer st., Sklenička, Kahoun a na liberu Ibl.

 

V neděli začal svojí soutěž nový tým kadetů. Jeho soupeři budou po celou sezonu pouze družstva z Benátek nad Jizerou a Nymburka. Obě utkání kadeti vyhráli, s Benátkami 3:1 a s volejbalově vyspělým družstvem Nymburka dokonce 3:0.

Sestava: Salač, Sovák, Ibl, Dvořák L., Dvořák D., Mikolášek, Frýdl, Roháček, Kučera a Homer ml.

Uznání patří hráčům Salačovi, Sovákovi a Iblovi, kteří v sobotu odehráli zápasy za juniory a v neděli opět bojovali a táhli kadety za vítězstvími.

Další zmínka patří hráčům, kteří se do družstva kadetů dostali, byť věkově patří mezi žáky: David Dvořák na nahrávce je určitě nadějí do budoucna, Michal Roháček spolehlivý na podání a příjmu, Matyáš Frýdl v útoku, zahrál si i  Tomáš Homer. A další z žáků se jistě o místo u kadetů poperou-  levák  Kryštof Mandlík, nebo dlouhodobě zraněný Tomáš Brejník.

                                                                                                  příspěvek vložil  Duka Josef